Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolventa

Daca firma unde lucrez este in insolventa cum pot lua legatura cu administratorul judiciar sau cu lichidatorul? Va multumesc !
Daca nu stiti cine este lichidatorul poti sa te adresez la judecatoria sa te interesez. Si poti afla si nr de dosar aici:[ link extern ]
pe portalul instantelor de judecata...cautare dupa nr dosar sau dupa numele societatii