Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Despre SRL-D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Despre SRL-D

Buna ziua .Care este virsta minima si maxima de a infiinta un srl-d. Care sunt pasii ce trebuiesc urmati ptr a intra in posesia acelui ajutor financiar din partea statului?Trebui sa vii cu in aport financiar ?
pentru toate lamuririle mergeti la oficiul registrului comertului si intrebati acolo.Obtineti toate informatiile solicitate.