Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate

-va rog sa ma ajutati cu un sait unde as putea sa obtin informatii ref la pensia de invaliditate(inf medicale mai mult,multumesc!
Gasiti in Legea nr.263/2010 sau accesand link-ul de mai jos
[ link extern ]
Cautati Hotararea nr. 257/20.03.2011 pentru aprobarea Normelor de aplicare a prevederilor Legii nr.263/2010 privind sistemul unitar de pensii publice art.55 - art.64
:)