Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Norma fixa pentru PF
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Norma fixa pentru PF

As vrea sa stiu daca clasa de coduri cean 72XX intra in categoria norma fixa de venit sau numai anumite coduri din aceasta clasa intra in aceasta categorie. Multumesc mult.
Clasa 72xx nu exisata.Poate domeniul 72 care e intitulat Consultanta si activitati conexe,de unde face parte 721-Consultanta in domeniul echipamentelor de calcul(hardware),exclusiv consultanta si furnizare de programe.Iar din 722 face parte 7221 si 7222 care se refera la soft.N-am inteles deloc intrebarea ta,fii mai explicit!
[addsig]