Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conditii de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conditii de munca

In cazul in care doresc sa angajez un sofer pentru o masina logan (cor 832201) ce conditii trebuie sa indeplineasca. Ma refer aici la ce categorie de permis trebuie sa posede.
categoria B