avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1930 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Model incetare contract de mandat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Model incetare contract de mandat

Ce elemente trebuie sa contina un document de retragere a unui mandat? Nu as vrea ca dupa comunicare sa ma trezesc ca nu am indeplinit toate conditiile...
Exista un model standard?

Alte discuții în legătură

Documente necesare retragere administrator din firma criston84 criston84 buna, ma poate ajuta cineva cu informatii legate de documentele care trebuie completate la retragerea unui administrator din firma. multumesc (vezi toată discuția)
Zile castig pentru conditii inumane - penitenciare BUSINESS ABSOLUT CONSULTING SRL BUSINESS ABSOLUT CONSULTING SRL Buna ziua, Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns in urmatoarea situatie: un var al meu se afla in prezent in penitenciar pentru executarea unei ... (vezi toată discuția)
Procedura depunere somatia de plata pentru recuperare creante diamond04 diamond04 Buna ziua, As dori sa stiu daca exista un model standard pentru somatie de plata unui client persoana juridica si care e procedura de a depune ulterior ... (vezi toată discuția)