Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CODURI CAEN...HELP!!!
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CODURI CAEN...HELP!!!

Buna Ziua tuturor.Am si eu o mica problema...poate ma ajuta cineva.Vreau sa-mi infiintez o firma,care sa cuprinda la obiectele secundare de activitate tot codul CAEN.Din cate am inteles ,exista coduri CAEN care nu pot fi trecute in actul constitutiv,intrucat este necesara obtinerea unei autorizatii prealabile.Ma poate ajuta cineva cu o lista care sa cuprinda aceste coduri, ca sa le pot exclude din codul CAEN pe care o sa-l am la obiectul secundar?Va multumesc.Cristi.
Vizionati site-ul Registrului Comertului unde ve-ti gasi coduri CAEN deschizand fereastra ve-ti gasi si codurile unice interzise ect.
Am gasit ceva acolo, dar din cate am inteles sunt mult mai multe.Chiar nu poate afisa cineva o lista completa?
~ Conținut șters la cerere ~
florinturlete a scris:

Vizionati site-ul Registrului Comertului unde ve-ti gasi coduri CAEN deschizand fereastra ve-ti gasi si codurile unice interzise ect.
Va multumesc tuturor.