Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

insolventa

vreau sa deschid procedura de insolventa a unui PFA asigurari de viata, va rog
sa-mi spuneti ce acte trebuie depuse si unde?
Va multumesc!
depuneti o cerere impreuna cu actele ce dovedesc creanta la Tribunalul - Sect comerciala din judetul unde isi are sediul PFA debitor.
platiti o taxa de timbru de 120 ron + tb judiciar de 0,30.