avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1295 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate va rog ajutati-ma sa completez un CV online
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

va rog ajutati-ma sa completez un CV online

Buna ziua stimate(a) dna/dl!Fac un scurt apel la amabilitatea si cunostintele dvs pentru un mic ajutor de maxima urgenta.Mentionez ca am terminat liceul anul acesta si imi trebuie un CV facut dupa modelul de la www.ejobs.ro Va rog sa intrati pe adresa MARIAN.ION11@YAHOO.COM ,,,pentru a il completa impreuna.VA MULTUMESC
Ultima modificare: Sâmbătă, 16 Iulie 2011
IonMarian1990, utilizator
Cel mai recent răspuns: lia_alexe , utilizator 18:09, 16 Iulie 2011
daca nu stii sa completezi un CV nu cred ca poti ocupa un loc de munca adecvat . In CV vorbesti despre tine , si nu copiezi
Stimata dna,am mentionat ca imi trebuie un CV dupa modelul de la www.ejobs.ro ,,,iar eu in toti acesti ani de studii care i_am parcurs nu am facut niciodata un CV ca acesta.din cunostintele mele personale sunt m_ai multe modele de CV-uri,iar eu daca completez un cv ca acesta cum stiu eu,va spun cu siguranta ca nici la ferma nu ma primeste,eu completez doar maxim 35% din acest CV.imi este mult mai necesar un mic ajutor din partea unei pers care stie sa completeze un cv...ca pana la urma daca un angajator imi vede CVul nu cred ca ma intreaba daca mi la completat mama sau bunica...
Daca nu stiu nici prieteni tai sa completez, schimbati de prieteni. Sunt de acord ce ar fi bine sa o studiez tu si sa te uiti doar la cele te intreaba si sa fiti sincer cu tine insusi si cu ceilalti. La urma ceea ce faci tu si o reusesc seamna mai mult. Incearca sa fiti tu asa cum esti, si gandestete inainte ce stis sa faci cu adevarat. si daca cineva te vrei asa cum esti vei fi mai bine rasplatit.
Gasesti un model completat aici [ link extern ] /
Este important sa fi sincer cand il completezi si sa te reprezinte.
Impostura te descalifica.
Bafta.:)
Ultima modificare: Sâmbătă, 16 Iulie 2011
lia_alexe, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Protejare bun propriu dinaintea casatoriei roxana_roxxana roxana_roxxana Sper ca am ales forumul corect:)...As dori ff mult sa aflu si eu un raspuns intr-o situatie care cred eu ca se afla ff multe persoane intr-o mai mare sau mai ... (vezi toată discuția)
Recomandari negative anchy anchy Buna ziua! Am avut un contract pe perioada determinata de 7 luni intr-o unitate bancara. Am plecat la finalizarea contractului, deoarece directorul de ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri structurale vizante vizante intrucat detin o mica firma, care incearca cu greu sa supravietuiasca, si intentionez sa accesez fonduri structurale as dori sa stiu care din cursurile de mai ... (vezi toată discuția)