Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Pensie de urmas si indemnizatie de somaj?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Pensie de urmas si indemnizatie de somaj?

Buna ziua. Daca am o pensie de urmas in valoare de 350 RON mai pot beneficia si de somaj? Mentionez ca am absolvit in 30 iunie facultatea. Va multumesc!
Va multumesc pentru raspunsurile primite.