Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare Fan Club
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare Fan Club

Buna ziua!

Mi-as dori sa infiintez un fan club si am nevoie sa stiu ce acte imi trebuiesc si unde trebuie sa merg. Deasemenea nu am oameni pe care ma pot baza si anume ca sa pot avea in fan club un vicepresedinte, consilier, etc as vrea sa stiu daca se poate si fara ei sa fac totul singura.

Multumesc anticipat.

O zi minunata!
mergeti pe infiintarea unei asociatii....OG 26/2000.
Multumesc pentru raspuns.
D-na Mihaela J . ,cautam pe Google infiintarea unui fan-club si norocul a fost ca primul site care mi-a aparut se referea chiar la un fan Michael Jackson.. presupun ca acest tip de fan-club doriti sa-l infiintati . Va rog din suflet daca puteti dupa ce va infiintati fan-clubul sa dati add unuia dintre aceste IDuri : jackson.sisters ( nu sunt eu mereu pe el ) si fanmj4ever (intru mai rar ) deoarece imi doresc foarte mult sa intru intr-un fan-club MICHAEL JACKSON . Este idolul meu perfect . Nu stau sa-l descriu ca nu mi-ar ajunge o vesnicie... dar va rog sa-mi dati add. Va implor . Multumesc !