Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Obiect: Radierea
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Obiect: Radierea

Buna seara.
As dori si eu ce presupune in cazul unui dosar partea : Intimat, Reclamant cu privire la Obiect: Radierea.
Procesul este intre o persoana si o firma unde a lucrat. Si as dori sa stiu ce presupune in cazul unui dosar radierea.
Materie juridică: Comercial.
adipan91, utilizator