avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Obiect: Radierea
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Obiect: Radierea

Buna seara.
As dori si eu ce presupune in cazul unui dosar partea : Intimat, Reclamant cu privire la Obiect: Radierea.
Procesul este intre o persoana si o firma unde a lucrat. Si as dori sa stiu ce presupune in cazul unui dosar radierea.
Materie juridică: Comercial.
Ultima modificare: Duminică, 24 Iulie 2011
adipan91, utilizator

Alte discuții în legătură

Sunt unicul moștenitor al unchiului meu decedat, care era parte în câteva procese civile. care sunt obligațiile mele? nu doresc să mă implic, pot fi obligat să le continuu? luciangav luciangav Bună seara, Sunt unicul moștenitor al unchiului meu decedat cu câteva luni în urmă. Acesta avea calitatea de intervenient în numele altei persoane, ... (vezi toată discuția)
Recurs ? ady31cv ady31cv Va rog sa ma ajutati cu aceasta problema. Firma la care lucrez a fost actionata in judecata datorita faptului ca nu a platit o factura la timp de (catre ... (vezi toată discuția)
Stadiu proces- detin 50% din partile sociale pentru firma implicata in proces dar nu stiu despre ce este vorba in acesta??? Raduan1 Raduan1 Buna ziua, Am descoperit pe portalul [b]http://portal.just.ro/ [/b] un proces in derulare in care este implicata firma la care detin 50% din partile sociale ... (vezi toată discuția)