Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vreau sa aflu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vreau sa aflu

Am avut o actiune in instaanta pentru partaj succesoralprin care ceream partajarea masei succesorale,in prima sedinta instanta sa pronuntat cu autoritatea dreptului judecat pentru un imobil netinand seama ca imobilul este situatpe suprafata pentru care detinem Titlu de proprietate.
Restul masei succesorale sa partajat asa cum a cerut partea adversa,nefiind multumit am facut recurs la sentinta civila caredin varii motive a fost amanata pana cand sa dispus respingerea ca nefondata (definitiva)pot sa aflu de la un consultant posibil din Botosani ce pot face in continuare?:(
Contactati un avocat din Botosani, caruia sa ii aratati si actele.