Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa judiciara de timbru recurs
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa judiciara de timbru recurs

Daca formulez recurs atunci taxa judiciara de timbru trebuie sa o platesc la primaria de la instanta de apel( a fost cu apel)?
Taxa de timbru se achita la ghiseul primariei iar chitanta se depune odata cu declararea recursului sau cel tarziu in ziua judecatii.