avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 744 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... e considerata infractiune?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

e considerata infractiune?

poate fi considerata o infractiune tainuirea de documente in fata notarului public?
Cel mai recent răspuns: ContSters103772 , utilizator 15:23, 29 Iulie 2011
Detaliati, va rog, ce documente au fost tainuite si ce act a fost intocmit la notariat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prescriptia raspunderii penale. am inteles ca exista acele termene ... catinf catinf Prescriptia raspunderii penale. Am inteles ca exista acele termene de 15, 10, 8, 5 ani de la data savarsirii faptei. Va rog sa imi spuneti daca interpretarea ... (vezi toată discuția)
Am achizitionat un telefon furat zzzt23 zzzt23 Buna ziua! In urma cu 1 luna am achizitionat de la o persoana necunoscuta, pe strada, un telefon mobil. Omul mi-a spus ca este telefonul lui si il vinde ... (vezi toată discuția)
Infractiunea de tainuire - din ce grup infractional face parte? Fatima Fatima Buna ziua, Va rog sa imi comunicati din ce grup face parte infractiunea de tainuire? Stiu ca din 2014 va face parte din acelasi grup ca si favorizarea ... (vezi toată discuția)