Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... e considerata infractiune?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

e considerata infractiune?

poate fi considerata o infractiune tainuirea de documente in fata notarului public?
Detaliati, va rog, ce documente au fost tainuite si ce act a fost intocmit la notariat?