Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Prima casa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Prima casa

Pot sa beneficiez de prima casa daca cumpar de la ruda de gradul unu ?Va multumesc
Nu are nici o importanta persoana vanzatorului, important este sa indepliniti dvs conditiile impuse de acest program.
gradul de rudenie dintre dvs si vanzator nu afecteaza in niciun fel valabilitatea unui contract de vanzare-cumparare.