Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL HG 500 - Noua varianta august 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL HG 500 - Noua varianta august 2011

Buna seara,
:O Am descarcat si testat putin noua varianta de Revisal, publicata astazi, 01.08.2011 si personal o gasesc foarte greoaie. Pe langa acest lucru constat ca aplicatia ruleaza extrem de greu cu cativa salariati.
Daca dintre domniile voastre mai exista cineva care are chef de "teste", astept opinii!
@Olga27

Manual sau altfel, dumneavoastra trebuie sa va incadrati cu raportarea in termenul prevazut de HG500/2011.
@ Olga27
Termenul oficial de raspuns este de 30 de zile si nu de 2 zile .... baza de date nu se recupereaza de la ITM ... procedura este urmatoarea: depuneti cerere la ITM , acestia trimit cererea la TeamNet , iar acestia trimit baza de date inapoi la ITM si apoi de aici v-o rrecuperati dvs.