avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 662 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL HG 500 - Noua varianta august 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL HG 500 - Noua varianta august 2011

Buna seara,
:O Am descarcat si testat putin noua varianta de Revisal, publicata astazi, 01.08.2011 si personal o gasesc foarte greoaie. Pe langa acest lucru constat ca aplicatia ruleaza extrem de greu cu cativa salariati.
Daca dintre domniile voastre mai exista cineva care are chef de "teste", astept opinii!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:18, 31 Octombrie 2011
@Olga27

Manual sau altfel, dumneavoastra trebuie sa va incadrati cu raportarea in termenul prevazut de HG500/2011.
@ Olga27
Termenul oficial de raspuns este de 30 de zile si nu de 2 zile .... baza de date nu se recupereaza de la ITM ... procedura este urmatoarea: depuneti cerere la ITM , acestia trimit cererea la TeamNet , iar acestia trimit baza de date inapoi la ITM si apoi de aici v-o rrecuperati dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 5.0.6. handaricimarin handaricimarin am o problema in momentul in care doresc sa preiau baza de pe revisal 2.4.0. eu am 500 de salariati si am incercat sa preiau baza dinj varianta veche 9asta am ... (vezi toată discuția)
Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)
Generare registru edi1 edi1 Pentru generare registru la revisal nou, la salvare apare acest mesaj: Could not execute query[SQL: SQL not available], ajutati-ma sa fac totusi salvarea, ... (vezi toată discuția)