Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Urgentare dosar in care s-a dat neinceperea urmaririi ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Urgentare dosar in care s-a dat neinceperea urmaririi penale

as dori sa stiu daca exista vreo posibilitate de a grabi un dosar de n.u.p. in urma unui accident rutier facut in februarie,deoarece imi este fff.greu sa-mi reinnoiesc dovada de circulatie eu locuind la 200km de locul accidentului.multumesc.
Adresati-va cu o cerere la parchetul unde se judeca dosarul dv dar aveti si ghinion ca acum este vacanta judecatoreasca si va trebui sa asteptati pana in septembrie.
Adrian Tudor, Consultant asigurari