Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... DEBRANSARE CALDURA
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

DEBRANSARE CALDURA

stau cu chirie in Bucuresti si nu am caldura in apartament iarna din cauze obiective(nu este asociatia de vina sau furnizorul).
As dori sa ma debransez de la sistemul central de furnizare al caldurii si nu cunosc pasii care trebuie urmati.Poate puteyi sa ma ajutati cu un sfat.
Va mulumesc anticipat!
Depuneti o cerer la furnizorul de utilitate si suportati costul debransarii..
Debransarea este ceruta de catre proprietar, chiar daca dv. sunteti dispus sa suportati toate costurile.