Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas militara
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas militara

Buna ziua,

Tatal meu este decedat si primesc o pensie de urmas militara.Sunt studenta si as vrea sa stiu in ce conditii pot sa lucrez ,care este salariul maxim care il pot lua si daca trebuie sa anunt la Directia de pensii militare,
sau sunt informati deja ca m-am angajat.