avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2006 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas militara
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas militara

Buna ziua,

Tatal meu este decedat si primesc o pensie de urmas militara.Sunt studenta si as vrea sa stiu in ce conditii pot sa lucrez ,care este salariul maxim care il pot lua si daca trebuie sa anunt la Directia de pensii militare,
sau sunt informati deja ca m-am angajat.
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 12:11, 4 August 2011

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pensie de urmas si alte venituri alexandra_t alexandra_t sunt studenta si primesc pensie de urmas . eu mi-am gasit niste job-uri de weekend cu contract si astfel nu imi neglijez facultatea dar am inteles ca eu nu pot ... (vezi toată discuția)
Pensii militare de urmas - recalculare- krys_xndr krys_xndr Buna ziua, as vrea si eu sa stiu daca recalcularea pensiilor militare vor influenta si pensiile militare de urmas si daca in conditiile in care primesc pensie ... (vezi toată discuția)
Pensie de urmas (student) cumul cu alte venituri mikutzu_l mikutzu_l Primesc o pensie de urmas in valoare de 350 de lei. In momentul de fata sunt student in anul I (deci indeplinesc toate conditiile pentru a primi in continuare ... (vezi toată discuția)