Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas si alte venituri
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas si alte venituri

sunt studenta si primesc pensie de urmas . eu mi-am gasit niste job-uri de weekend cu contract si astfel nu imi neglijez facultatea dar am inteles ca eu nu pot sa lucrez daca vreau sa continui sa primesc pensia.as vrea sa stiu daca este adevarat sau daca nu, ce fel de job-uri pot sa am fara sa imi pierd pensia de urmas...
Puteti cumula pensia de urmas cu alte venituri,fara limita.

Gasiti raspunsul si aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

multumesc!