Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... ref credite bancare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

ref credite bancare

buna ziua,as dori sa ma informati daca exista vreo posibilitate de amanare/refinantare sau oricare alta ref la credite bancare.
-am credite facute in timpul casniciei,dupa care a urmat divortul apoi din motive de sanatate grave a trebuit sa ma pensionez de boala(diminuarea veniturilor),credeti ca as putea avea vreo solutie din partea bancii?
multumesc!
mergeti cu dovada veniturilor dvs pe la banci si vedeti daca va incadrati pt o refinantare, conditia e sa fiti cu plata la zi