Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... o nelamurire judecatoreasca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

o nelamurire judecatoreasca

Ce ar trebui sa fac in acest caz mentionez ca suntem 4 frati si procesul este uzcapiune cu batrina care are terenul decedata si tatal meu este tot decedat cu casa ,,cred ca este la dosar ambele certificate de deces ,, uitati ce mi-a venit de la tribunal citez..IN PROCESUL CU ...BATRINA ...IN CALITATE DE PIRIT UZCAPIUNE ..IN CAZ DE NEPREZENTARE A PARTILOR JUDECATA SE VA FACE IN LIPSA DACA SE SOLICITA IN SCRIS ACEST LUCRU DE CATRE UNA DINTRE PARTI,CU MENTINEREA DE A EVALUA PROVIZORIU TERENUL SI CONSTRUCTIA ,SEPARAT SI DE A TIMBRA CEREREA PRINCIPALA LA VALOAREA EI ,PENTRU CEREREA DE PUNERE PE ROL,CU JUMATATE DIN ACEASTA TAXA,SI SA DEPUNA SENTINTA CIVILA DIN ANUL 1970 IN INTEGRALITATE A EI CU MENTIUNEA DEFINITIVA SI IREVOCABILA SI TITLUL DE PROPRIETATE AL PIRITEI ,,,acum va intreb ce trebuie sa fac si ce ar mai trebiu depus la dosar ,,si cit ar mai dura judecata in lipsa a persoanei in cauza ,,,mult respect stefania
mergeti cu actele si consultati un avocat