Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... taxa transport
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

taxa transport

Buna ziua,a, facut o comanda online care nu a putut fi ridicata,am sunat pentru a specifica faptul ca nu voi fi gasita si sa mi se anuleze dar au spus ca deja a fost expediata si ca trebuie sa le achit taxa de transport.Mentionez ca nu am incheiat niciun contract cu firma respectiva,nimic,doar o inregistrare pe site-ul lor pentru a face aceasta comanda!As vrea sa stiu daca sunt obligata sa achit taxa de transport!
Multumesc anticipat!
O comandă cu toate că este pe site este foarte serioasă...