Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori ce se mai poate face cu cupoanele de privatizare ,daca ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

ce se mai poate face cu cupoanele de privatizare ,daca nu au fost preschimbate in actiuni?

tata a decedat in 2001,mama a decedat si ea anul trecut, am gasit in casa cupoanele de privatizare emise pe numele lor,mai pot face ceva cu ele?
Nu mai sunt valabile pentru ca nu au fost depuse in termenul stabilit.