avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 954 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori ce se mai poate face cu cupoanele de privatizare ,daca ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

ce se mai poate face cu cupoanele de privatizare ,daca nu au fost preschimbate in actiuni?

tata a decedat in 2001,mama a decedat si ea anul trecut, am gasit in casa cupoanele de privatizare emise pe numele lor,mai pot face ceva cu ele?
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 11:55, 17 August 2011
Nu mai sunt valabile pentru ca nu au fost depuse in termenul stabilit.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Privatizare mebo - identificare nume dupa seria cupoanelor peterpan peterpan Buna ziua, Va rog din suflet sa ma sprijiniti cu o informatie., nu stiu exact cui sa ma adresez. Am scris la SIF Moldova dar nu au reusit sa ma ajute. Sunt ... (vezi toată discuția)
Actiunii fondul proprietatii private Andreeas07 Andreeas07 LA MULTI ANI ... va salut, cu respect...am intrat in posesia a 2 actiunii: 2 certificate de proprietate ale fondului proprietatii private( V\\5000 unitati de ... (vezi toată discuția)
Mostenire, veridicitate certificat de nastere copil nelegitim, cupon privatizare arhiva elena798 elena798 buna ziua.tatal meu a murit acum 1 an si jumatate cca,eu si sora mea am facut succesiunea la notar ni s-a inmanat certificatul de mostenitor.problema este ca ... (vezi toată discuția)