Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONCEDIU CRESTERE COPIL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONCEDIU CRESTERE COPIL

UN ANGAJAT VREA SA BENEFICIEZE DE CONCEDIU CRESTERE COPIL IN LOCUL SOTIE CE TREBUIE SA FAC IN REVISAL?
sa-i inregistrati si sa-i transmiteti suspendarea c.i.m. in baza art.51 lit.a C.mun.