Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... abuz
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

abuz

Buna zıua
1 va rog am o problema.am depus actele la emıgrari pt a obtıne al doılea permıs de rezıdenta sı am fost tratat ca un ultım ınfractor .mı a vorbit foarte urat o doamna care trebuıa sa mı ı a ıntervıul ımı spunea tot felul de ıntrebari cum ar fı de ce nu am facut cununıe la bıserıca,de ce nu am verigheta,si apoı tot ea spunea zau punea tot felul de ıntrebari care nu aveau relevanta
2 am adus tot ce poate dovedı ca locuım ımpreuna de la asoc de proprıetarı ,contract de casa,facturı pe numele sotiei s ea ımı vorbea f urat
3 ce pot sa fac ın sıtuatıa aceasta,voi merge si la ambasada Turca sa fac cunoscuta sıtuatia
Daca puteti ındrumati ma ce pot face ın situatia mentionata
Multumesc
plangere, iar data viitoare luati-va un avocat cu dvs sau imputerniciti un avocat sa se ocupe de problemele dvs.
plangere
Va multumesc pentru raspuns sı daca este posıbil va rog sa mı lasatı o adresa de maıl sau un tel