Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... limba straina,Admitere INM?!
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

limba straina,Admitere INM?!

Buna ziua!
Am auzit zvonuri conform carora ,la examenul din 2012 pentru admitere INM,vor fi modificari majore:introducere examen limba straina..
Va rog,imi puteti spune care sunt modificarile prevazute pentru acest examen din 2012 si din ce document pot fi ele luate la cunostinta.
VA MULTUMESC!
Sunt doar propuneri... care sunt propuse inca din 2009.
Pentru examenul de anul asta nu s-a schimbat nimic.
Pentru examenul viitor.. cine stie...
Gasesti informatii pe siteul csm =>[ link extern ]
mugurelu, utilizator
multumesc!proiectul ala l-am citit si eu.credeam ca intre timp s-a concretizat in vreun fel!