avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 832 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... limba straina,Admitere INM?!
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

limba straina,Admitere INM?!

Buna ziua!
Am auzit zvonuri conform carora ,la examenul din 2012 pentru admitere INM,vor fi modificari majore:introducere examen limba straina..
Va rog,imi puteti spune care sunt modificarile prevazute pentru acest examen din 2012 si din ce document pot fi ele luate la cunostinta.
VA MULTUMESC!
Cel mai recent răspuns: dmdc , utilizator 18:09, 18 August 2011
Sunt doar propuneri... care sunt propuse inca din 2009.
Pentru examenul de anul asta nu s-a schimbat nimic.
Pentru examenul viitor.. cine stie...
Gasesti informatii pe siteul csm =>[ link extern ]
Ultima modificare: Joi, 18 August 2011
mugurelu, utilizator
multumesc!proiectul ala l-am citit si eu.credeam ca intre timp s-a concretizat in vreun fel!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere inm 2012 AndreiBurti AndreiBurti Buna Stie cineva cand va fi examenul de admitere INM anul viitor? Si chiar va fi si limba straina??? Multumesc:D (vezi toată discuția)
Limba straina la imm 2012 0000000000000 0000000000000 Stie cineva daca este sigur ca se va da o proba de limba straina la examenul de admitere INM in 2012? Stiu ca si prin 2008 erau astfel de zvonuri si pana la ... (vezi toată discuția)
Master sau limba straina pt inm 2009 ? kalula kalula Data fiind multitudinea de zvonuri de pe "piata" nu mai stii ce sa crezi... Poate cineva de pe acest forum stie mai multe. Va fi obligatoriu masterul in 2009 ... (vezi toată discuția)