Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratie 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratie 112

buna ziua , am gresit nr. de ore lucrate cum fac modificare, la finalul decl 112 nu mi-a dat eroare, cine ma poate ajuta, cum procedez, va multumesc mult si zi buna
crislor
Sa inteleg ca ati validat. Dati deblocare, corectati si validati din nou.