avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită inscriere masa credala
Discuție deschisă în Executare silită

inscriere masa credala

va rog sa imi comunice si mie cineva care este suma minima pentru a ma inscrie la masa credala in cazul unui debitor intrat in insolventa ?
va multumesc !
Cel mai recent răspuns: Septimiu Bujgoi , Consilier juridic 16:14, 18 August 2011
nu există o sumă minimă.
buna ziua, daca debitorului i s-a deschis procedura insolnevntei nu exista suma minima in acest sens

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calitate procesuala si temei de drept madalina1004 madalina1004 Buna seara, va rog ajutati-ma!!! S-a deschis procedura insolventei impotriva unei societati in care debitoarea mea are calitatea de asociat. imi puteti da va ... (vezi toată discuția)
Plata salariilor IONICA VADUVA IONICA VADUVA Buna ziua, as dori sa stiu cum trebuie procedat in cazul in care angajatorul a intrat in insolventa si salariile nu au fost platite.Mentionez faptul ca a fost ... (vezi toată discuția)
Recuperare creante impact.d impact.d Persoana juridica (SRL) am de recuperat creante de la o societate comerciala. Am actionat in instanta (somatie de plata) firma debitoare si in data de ... (vezi toată discuția)