Forum Discuţii juridice Executare silită inscriere masa credala
Discuție deschisă în Executare silită

inscriere masa credala

va rog sa imi comunice si mie cineva care este suma minima pentru a ma inscrie la masa credala in cazul unui debitor intrat in insolventa ?
va multumesc !
nu există o sumă minimă.
buna ziua, daca debitorului i s-a deschis procedura insolnevntei nu exista suma minima in acest sens