Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant contabil!
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant contabil!

Daca am pierdut bilantul contabil,exista vreo procedura ca cei de la Finante sa mi-l puna la dispozitie pt o ora ca sa-l legalizez la notar ?
Nu este posibil.
Mai listati un exemplar, semnati-l si mergeti la Finante. Rugati sa va aplice o stampila si numarul de inregistrare care i-a fost atribuit in momentul primirii de catre acestia.
Am fost au pus stampila "Conform cu originalul" dar la notar mi-a zis ca nu poate sa-l legalizeze doar dupa original.
V-au facut cei de la Administratia financiara o copie xerox pe care au aplicat stampila "Conform cu originalul"?