Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... adeverinta de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

adeverinta de proprietate

o intrebare si sper sa primesc ajutor din partea d-vstra,daca cumpar o casa,cu cadastru si intabulare (pana aici toate bune)dar acestea fiind facute cu o adeverinta de proprietate provizorie,emisa de primarie,este in regula ?!pot aparea vreo problema?va multumesc
multumesc foarte mult pentru sfaturi,asa voi face