Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediere pentru necorespondenta profesionala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediere pentru necorespondenta profesionala

Buna ziua. Patronul doreste sa concedieze un angajat pe motiv de necorespondenta.As dori sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu un model de convocare.
Multumesc
Etapele procedurii concedierii le gasiti aici , inclusiv formulare de decizie:
[ link extern ]