Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... grupa de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

grupa de munca

va rog sa-mi spuneti de ce scafandrii de la A.R.S.V.O.M nu mai beneficiaza de grupa de munca in conditii grele?
Ce pot face pentru a obtine acest drept?
va multumesc
Datorita sindicatului si a angajatorului care nu au facut nimic pt. a obtine avizul de incadrare in conditii speciale de munca.