Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale lupta inegala!
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

lupta inegala!

In lupta inegala dintre un agent economic si o Banca Comerciala,cine ma poate consilia?
Va multumesc anticipat
Mergeti la AVOCAT!
Am apelat la avocat dar din pacate nu am fost "inspirata"in alegere.....#-o#-o.Asa incit la judecatorie am pierdut procesul....Sustinerea unei cauze comerciale nu este la indemina oricui ....mai ales in provincie....Sau poate nu am gasit eu specialistul in probleme de drept comercial....