Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contract de munca
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contract de munca

buna ziua, am si eu o intrebare cu privire la: in situatia in care un cmi isi suspenda activitatea deoarece medicul pleaca in concediu de crestere a copilului cateva luni, dar imputerniceste pe alt medic sa functioneze pe cabinetul lui, in aceasta situatie cu salariatii ce se intampla?
va multumesc.
Daca nu se inchide CMI , salariati isi pot continua activitatea in continuare ...