Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie

daca imi dau demisia din armata avand o vechime de 18ani ca si cadru militar , 2 ani de scoala militara si pentru indeplinirea unor functii aveam 6 luni la an - pot beneficia de pensie militara cand voi implini varsta de pensionare si in ce conditii.
Va multumesc!
Data nasterii. [EDITAT]
Gabriela Pintea, Consilier juridic