Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... POT FI PRACTICANTA?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

POT FI PRACTICANTA?

Buna ziua,
Sunt absolventa a scolii postliceale sanitare si as vrea sa stiu daca in timp ce sunt in CCC am voie sa fiu practicanta intr-o farmacie cu circuit deschis?
Va multumesc anticipat.
Conditia este sa nu realizati venituri in acea perioada deoarce indemnizatia reprezinta un venit de inlocuire