avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 916 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale poate beneficia de ajutor de stat o societate care are ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

poate beneficia de ajutor de stat o societate care are esalonari la plata obligatiilor fiscale?

doresc sa stiu daca o societate comerciala care are esalonate obligatiile fiscale (datoriile) in conformitate cu OUG 29/20.03.2011, sau esalonari la obligatiile de plata la mediu (datorii), poate beneficia de ajutor de stat respectiv finantare nerambursabila in cadrul unor programe? (nu este vorba de finantare din fonduri europene).

Alte discuții în legătură

Datoriile institutiilor publice TANASEIONEL TANASEIONEL Pentru institutiile publice care au datorii catre furnizorii de servicii(lucrari de investitii) executate si nedecontate in totalitate din lipsa de fonduri ce ... (vezi toată discuția)
Daca am datorii mai pot incerca sa accesez fonduri? lilianaG lilianaG intreb ptr ca am mai avut nevoie de cazierul fiscal si nu mi-a fost eliberat de catre cei de la Finante..... as vrea totusi sa incerc in sesiunea din toamna ... (vezi toată discuția)