avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1004 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto sep 2011
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto sep 2011

buna ziua.
poate cineva sa-mi spuna dak mai exista vreo portita de a mai da statul in judecata cu noua taxa auto.
este legala acum sau mai putem da statul in judecata fara sa mai platim taxa auto.
va multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Pe cine pot da in judecata? pe cine pot da in judecata? dosar de inmatriculare masina dobadita prin partaj, respins lulu_ord lulu_ord buna ziua. am vrut sa inmatriculez o masina prin partaj in judetul bistrita nasaud, dar fiscul nu a lucrat joi si vineri (01 si 02 august 2013)si nu mi-a putut ... (vezi toată discuția)
Restituire taxa de inmatriculare fan_2201 fan_2201 Ca de obicei,institutiile statului vor sa te jumuleasca.Am solicitat de la trezorerie restituireaa diferentei de taxa auto pe care am platit o anu'trecut ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare masina in romania tampaovidiu tampaovidiu Buna seara, As dori sa fiu si eu lamurit referitor la taxele inmatricularii unei masini in romania pentru prima data! Vreau sa imi cumpar un bmw care are un ... (vezi toată discuția)