Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general provizioane pentru litigii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

provizioane pentru litigii

Buna seara,as dori sa va spun ca sunt membru in comunitatea Dvs.(o lume atat de frumoasa de fapt)din data de 3 august 2011,cand am postat doua intrebari la sectiunea monografii contabile, [editat moderator] si am dorit sa am raspunsuri avizate,experimentate si nu am primit nici un raspuns. Oare am gresit undeva?:((
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Interventie moderator:

Buna dimineata!
V-am raspuns in acel topic. Consultantii din forum raspund in masura timpului liber pe care il au la dispozitie. Dvs. nu ati gresit cu nimic. :) V-am editat mesajul anterior si am rugamintea sa nu mai deschideti topicuri ca acesta, in care faceti apel sa vi se raspunda.
Va multumesc pentru intelegere.