Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... informatie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

informatie

Va rog puteti sa mı spunetı cum sa formulez o cerere de amanare la un procespenal care are termen pe 13 deoarece nu am aparator
va multumesc
Redactati inscris prin care solicitati instantei de judecata sa dipuna amanare si acordare de termen,pentru angajare aparator
cererea trebuie sa cuprinda
nr dosar,
termen de judecata,
instanta de judecata

Domnule Presedinte
subsemnatul......in calitate de.....in dosarul....va rog sa-mi acordati un termen pentru a-mi angaja un aparator

numele si semnatura + data