Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv de munca

Buna ziua
cine ma poate ajuta si pe mine cu un contract colectiv de munca pentru o societate de transport international
Luati ca model CCM la nivel de ramura transport si-l adaptati la societatea dvs
[ link extern ] /
Multumesc pentru raspuns