Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Master acreditat
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Master acreditat

La universitate Titu Maiorescu mai sunt acreditate studiile de masterat si/sau daca se mai organizeaza studii de masterat acolo ? Multumesc
Aveti lista studiilor masterale acreditate la Titu Maiorescu mai jos:

Universitatea Titu Maiorescu din Bucureşti organizează concurs de admitere în ciclurile de studii universitare de licenţă, de master şi de doctorat pentru anul universitar 2011-2012 la următoarele facultăţi/programe de studii/şcoli doctorale (A = program acreditat; AP = program autorizat să funcţioneze provizoriu):

[ link extern ]