Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere Revisal

Buna ziua
vreau si eu sa transmit angajatii pe Revisalul nou dar am salariati care in perioada 01.08.11 pana in prezent au plecat ce fac cu ei ii trec si pe acestia inclusiv deciziile de incetare. Tin sa mentionez ca incetarile au fost transmise pe Revisalul vechi
Daca ati transmis incetarile in Revisalul vechi nu mai trebuie sa transmiteti din nou. Oricum, cand actualizati, nu va apar decat angajatii cu contracte in derulare.