avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 213 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... daca sant raportat la biroul de credit cu itarziere ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

daca sant raportat la biroul de credit cu itarziere ,cum pot sa fiu sters ?

asa cum am spus si in titlu cum pot fi sters , daca am platit si sant cu rata la zi ,trebuie sa fac eu cerere sau banca la care am creditul ma va scoate automat
Cel mai recent răspuns: Barbalata Ovidiu , Consultant credite si finantari 11:50, 13 Septembrie 2011
Numai de unitatea bancara care v-a scris
dar cum ,trebuie sa fac eu o cere sau banca daca vade ca sant la zi cu rata vor raporta la birou ca sa fiu stearsa
Numai de catre unitatea bancara care v-a inscris , daca exista motive intemeiate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lista neagra datornici banci julia61 julia61 buna ziua, daca am platit datoria restanta la un card de credit ,datorie preluata de o firma de recuperare in cat timp voi fi stearsa de pe lista neagra a ... (vezi toată discuția)
Negativ la biroul de credit larisasnake larisasnake Buna ziua!am si eu o problema,am mai multe credite la mai multe banci,iar acum am fost la o banca sa fac refinantare,dar dosarul mea a fost respins deoarece ... (vezi toată discuția)
Biroul de credit...... maryan27 maryan27 Am avut intarzieri la achitarea unor credite catre banca/banci prin anul 2008-2009. In anul respectiv mi-am achitat toate creditele in avans de la toate ... (vezi toată discuția)