Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... daca sant raportat la biroul de credit cu itarziere ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

daca sant raportat la biroul de credit cu itarziere ,cum pot sa fiu sters ?

asa cum am spus si in titlu cum pot fi sters , daca am platit si sant cu rata la zi ,trebuie sa fac eu cerere sau banca la care am creditul ma va scoate automat
Numai de unitatea bancara care v-a scris
dar cum ,trebuie sa fac eu o cere sau banca daca vade ca sant la zi cu rata vor raporta la birou ca sa fiu stearsa
Numai de catre unitatea bancara care v-a inscris , daca exista motive intemeiate.