Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ANGAJATI IN REVISAL NOU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ANGAJATI IN REVISAL NOU

Buna ziua,
Daca ma poate ajuta cineva cu o lamurire: am transmis fisierul in Revisalul nou, a aparut mesajul ca s-au incarcat datele, dar unde se pot vedea angajatii asa cum se putea in vechiul Revisal? Sau in aceasta varianta nu exista posibilitatea aceasta?
Daca sunteti pe pagina unde ati transmis, in partea dreapta sus aveti butonul raport preluari, dati clik pe el si va apare firma , dati clik pe ea si va apare lista cu salariatii! Bafta!
Mergeti in prigram...si apoi la Salariati-Lista salariati....Daca aveti de facut vreo corectie,intrati in Contracte iar apoi clik pe corectie...
PS este ciudat insa.De exemplu mie ,de abia acum vad ca nu m s-au actualizat codurile COR asa cum apar in ordinul 1832-mof 561
lia19 a scris:

Mergeti in prigram...si apoi la Salariati-Lista salariati....Daca aveti de facut vreo corectie,intrati in Contracte iar apoi clik pe corectie...
PS este ciudat insa.De exemplu mie ,de abia acum vad ca nu m s-au actualizat codurile COR asa cum apar in ordinul 1832-mof 561

Utilizatorul doreste sa vada lista salariatilor transmisi in Reges....
Ordinul 1832/2011 ( a fost publicat la 08.08.2011) nu a fost bagat in ultimul pach al vechiului Revisal, iar Revisal-ul nou nu are COR din ordinul mentionat deoarece aplicatia a fost facuta inainte de publicarea ordinului. Urmeaza actualizarea ( nu se stie cand). Oricum vom fi obligati sa folosim exclusiv COR cf Ordinului 1832/2011din 01.01.2012, pana atunci se folosesc amandoua ( in paralel--- o tampenie, din punctul meu de vedere)
Era vorba, intr-adevar, despre angajati pe site. Am reusit, multumesc foarte mult.
Pt demarela
cu placere, intrebati si veti afla....