Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodie comuna
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodie comuna

Buna ziua,as dori sa stiu ce presupune custodia comuna,conform noului Cod Civil?
Stimata doamna,
o multime de oameni ar dori sa stie acest lucru, deocamdata este doar o cutie a Pandorei acest subiect.