Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... adresa sediu societate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

adresa sediu societate

daca am facut un contract de comodat cu o societate prin care am fost de acord ca sediul societatii sa fie in apartamentul meu,cum pot acum deoarece doresc sa vand acest apartament sa reziliez acest contract ca respectiva societate sa-si mute sediul?
multumesc de raspuns