Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... probleme cu fostul angajator
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

probleme cu fostul angajator

Buna seara,

Am o problema si nu stiu cum se poate rezolva. La fostul loc de munca am creat un prejudiciu. Cei de la firma mi-au zis ca daca rezolv situatia nu dau drumul la dosar. Am achitat in totalitate acest prejudiciu, dar dupa am primit citatie ca trebuie sa ma prezint la politie. Intrebarile mele sunt : " O sa-mi treaca pe cartea de munca , disciplinar? O sa-mi apara in cazier aceasta problema?" Va rog sa ma ajutati in aceasta problema ! Multumesc!!!
Ce scrie pe chitante? Numele Dvs.? Si la obiectulk incasarii sumei ce explicatii sunt?
Numele, suma si la explicatie "incasari restante".